29.900 EUR

Łódź żaglowa Pomeranka

Łódź żaglowa “Pomeranka”


Dane techniczne:


Rodzaj łodzi: Pomeranka
Rok budowy: Maj 2023
Długość: 6.80m
Szerokość: 2.55m
Waga: 790 kg
Mieści: do 5 osób
Materiał : Modrzew z elementami dębu.
Typ: Łódź otwarto-pokładowa bez kabinowa, płaskodenna
Zanurzenie: Niskie

Cena: 29.900 EUR czyli ok. 133.000 PLN

Z przyjemnością przedstawiam Państwu najnowszą unikalną łódź drewnianą typu Pomeranka. Została wykonana przeze mnie według sprawdzonych wieloletnich tradycji szkutnictwa w ręczny sposób, przy wykorzystaniu najlepszej jakości, selekcjonowanego drewna. Ta łódź to kwintesencja tradycji, piękna i niepowtarzalnego rzemiosła.
Pomeranka to łódź żaglowa wykonana z drewna modrzewiowego z elementami dębu. Ożaglowanie typu gaflowego pozwala na łatwe sterowanie i manewrowanie w każdych warunkach.Beżowe żagle fok i grot doskonale komponują się z ciepłymi odcieniami drewna, nadając całości elegancji i harmonii.
Skrzynia mieczowa z mieczem szybrowym pozwala na płynne manewrowanie, zapewniając pełną kontrolę nad łodzią nawet przy silniejszym wietrze. Dzięki zastosowaniu płaskiej stępki jest w stanie dopłynąć do każdego brzegu.
Jej pokład jest otwarty i mieści do 5-6 osób, ma 6 metrów długości, 2.55 metrów szerokości i ok 790 kg wagi. Szerokość kadłuba zapewnia stabilność podczas żeglugi i umożliwia swobodne poruszanie się na pokładzie. Jej doskonałe parametry sprawiają,że jest wszechstronna,łatwa w sterowaniu i komfortowa.
Ta łódź jest idealna dla miłośników tradycji, którzy cenią sobie niepowtarzalny urok drewnianej konstrukcji.
Pomeranka to typowa łódź żaglowa przeznaczona do wypoczynku i rekreacji. Idealna na krótkie wypady w pojedynkę, z rodziną, przyjaciółmi.